„16 dni Przeciwko Przemocy wobec Kobiet” – zaproszenie do udziału w kampanii.

 

Szanowna Pani Mecenas, Szanowny Panie Mecenasie!

W związku z rozpoczęciem 25 listopada 2016 r. międzynarodowej kampanii „16 dni Przeciwko Przemocy wobec Kobiet” informujemy, że Okręgowa Rada Adwokacka w Zielonej Górze przyłącza się do tej Kampanii, wspólnie i w porozumieniu z lubuskim Stowarzyszeniem na rzecz kobiet BABA.

Pomoc świadczona w ramach Kampanii ma polegać m.in. na udzielaniu bezpłatnych porad prawnych Kobietom – Ofiarom Przestępstw i Przemocy, stąd też apel do Koleżanek i Kolegów o to by dołączyli do tej międzynarodowej akcji.

Kampania rozpoczyna się 25 listopada i potrwa do 10 grudnia 2016 r., proponujemy by zielonogórska Palestra wzięła w niej udział przez tydzień tj. od 2- 9 grudnia b.r.

Pomoc może być świadczona bądź w siedzibie Stowarzyszenia BABA, która mieści się przy ul. Stary Rynek 17 w Zielonej Górze, bądź w siedzibie ORA, czy też w siedzibie Państwa Kancelarii.

Zwracamy się z uprzejmą prośbą o wskazanie najpóźniej do dnia 29 listopada br w jakich dniach, miejscu i godzinach gotowi byliby Państwo udzielać pomocy.

Wszystkie informacje dotyczące Adwokatów, którzy zgłoszą się do udzielania pomocy prawnej zostaną podane do Mediów.

Propozycje prosimy kierować na adres e-mail ORA w Zielonej Górze.

  Koordynatorem akcji jest adw. Anna Pawlikowska, z którą można się kontaktować telefonicznie: 695 589 530 lub mailowo: annpawlik@poczta.onet.pl

Z góry serdecznie dziękujemy za pozytywne nastawienie i przyłączenie się do Kampanii.

« Powrót do listy aktualności