Konferencja naukowa: „Problemy dowodowego postępowania cywilnego w teorii i praktyce”,Zielona Góra, 04.04.2019r.

Szanowni Państwo,

Katedra Prawa Cywilnego, Postępowania Cywilnego oraz Komparatystyki Prawa Prywatnego WPiA UZ oraz Okręgowa Rada Adwokacka w Zielonej Górze zapraszają do udziału w ogólnopolskiej konferencji naukowej zatytułowanej „Problemy dowodowego postępowania cywilnego w teorii i praktyce”. Konferencja  odbędzie się w dniu 4 kwietnia 2019roku na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Zielonogórskiego (pl. Słowiański 9, sala nr 104, I piętro).

Celem konferencji jest przeprowadzenie dyskusji na temat problemów, które są identyfikowane w doktrynie i praktyce stosowania prawa w obszarze cywilnego postępowania dowodowego. Obrady będą prowadzone w trzech panelach tematycznych:

(1)Postępowanie dowodowe, (2) Środki dowodowe oraz (3)Inicjatywa dowodowa stron.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółowym programem konferencji.

Uprzejmie prosimy o zgłoszenia uczestnictwa w charakterze słuchacza do dnia 20 marca 2019 roku poprzez wypełnienie i przesłanie zamieszczonego pod następującym linkiem formularza zgłoszeniowego na stronie:

https://goo.gl/forms/aGPIrp5QsIkbfSCD2

Opłatę konferencyjną w wysokości 70 złotychnależy uiścić po otrzymaniu elektronicznego potwierdzenia przyjęcia zgłoszenia, nie później niż do dnia 25 marca 2019 r.

Numer rachunku bankowego:08 1750 1149 0000 0000 2079 1934

Dane odbiorcy:AMP Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością i Wspólnicy Spółka Komandytowa, Aleja Konstytucji 3 Maja 1 A, 65-805 Zielona Góra

Tytuł przelewu:konferencja 4.04.2019

Opłata konferencyjna obejmuje koszty uczestnictwa, cateringu (przerwa kawowa+lunch) oraz materiałów pokonferencyjnych.

Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc organizatorzy zastrzegają sobie prawo wcześniejszego zakończenia procesu rejestracji. W razie wątpliwości o możliwości uczestnictwa będzie decydowała kolejność zgłoszeń.

Z tytułu udziału w konferencji przysługuje 8 pkt szkoleniowych.

W imieniu Komitetu Organizacyjnego

Dr Magdalena Skibińska

Plan konferencji:

Plan konferencjikwiecien2019

Ogłoszenie o konferencji:

OgłoszenieKonferencja

 

 

 

« Powrót do listy aktualności