Krótka relacja ze ślubowania adwokatów w dniu 26.07.2019r.

W dniu 26.07.2019r. w Hotelu Ruben w Zielonej Górze odbyło się ślubowanie adwokatów, którzy z powodzeniem zdali tegoroczny egzamin adwokacki.

Uroczystość otworzyło przemówienie Dziekana Okręgowej Rady Adwokackiej w Zielonej Górze, Krzysztofa S. Szymańskiego, który nawiązując do historii Adwokatury Polskiej i jej wieloletniej tradycji zwrócił się do ślubujących, wskazując, iż w swojej pracy adwokata winni kierować się najwyższymi wartościami, w tym ochroną praw człowieka i obywatela.

Po przemówieniu ślubowanie odebrało 15 nowych członków Izby Adwokackiej w Zielonej Górze.

Po odebraniu przyrzeczenia przedstawiciel ślubujących Pan adw. Adam Bienias podziękował wszystkim, którzy mieli wpływ na możliwość osiągnięcia pozytywnego wyniku egzaminu, w tym kadrze szkolącej, adw. Lechowi Kochaniakowi – kierownikowi szkolenia, czy pracownikom sekretariatu ORA – Pani Patrycji Pal, ale również rodzinom i licznie zgromadzonym bliskim.

Po przemówieniach przedstawiciela aplikantów oraz kierownika szkolenia adw. Lecha Kochaniaka, który wskazał, iż spośród osób, które przystąpiły do egzaminu adwokackiego pozytywny wynik, osiągnęła zdecydowała większość osób zdających, rozpoczęła się część artystyczna a ślubowanie zakończył poczęstunek.

Wszystkim osobom ślubującym gratulujemy i życzymy powodzenia w dalszej pracy adwokata oraz sukcesów w życiu osobistym.

rada2019 _R7P8655 _R7P8668 _R7P8679 _R7P8697 _R7P8698 _R7P8712 _R7P8781

« Powrót do listy aktualności