Prośba do adwokatów i aplikantów o wsparcie akcji „ZBIERAMY DLA KAMY”.

Szanowni Państwo,
w imieniu naszej Izby zwracam się do Państwa z apelem o wsparcie Akcji Charytatywnej „ZBIERAMY DLA KAMY”.
W akcję pomocy tej młodej, zmagającej się z chorobą, dziewczynie zaangażowało się wiele środowisk i osób, proszę o wsparcie również naszej społeczności.
Możliwości wsparcia jest wiele, można wysłać sms, wpłacić środki na konto, wziąć udział w wydarzeniach, które mają pomóc w zbiórce i z których dochód zostanie przeznaczony na pomoc Kamili Machnickiej.
Poniżej przedstawiam ogłoszenie uczniów I Liceum w Zielonej Górze, którzy proszę, w imieniu koleżanki, o wsparcie.
W imieniu społeczności I Liceum Ogólnokształcącego w Zielonej Górze zwracamy się z prośbą o pomoc i wsparcie naszej akcji charytatywnej
„ZBIERAMY DLA KAMY”.
Kamila Machnicka jest uczennicą klasy maturalnej I LO w Zielonej Górze. W listopadzie zdiagnozowano u Kamili nowotwór nosogardła z przerzutami do węzłów chłonnych. Kamila walczy o możliwość leczenia nowoczesną metodą; protonoterapią, która możliwa jest poza granicami kraju. Koszt takiej terapii w Centrum Terapii Protonowej w Pradze wynosi około 240 000 zł.
Kamila jest podopieczną organizacji pożytku publicznego – Stowarzyszenia „Warto jest pomagać”.
W pomoc dla Kamili aktywnie zaangażowali się uczniowie, nauczyciele, rodzice, Stowarzyszenie „Warto jest pomagać”, Fundacja „Siepomaga”,Stowarzyszenie „Zielona Góro Zacznij Biegać”, klub muzyczny – „Piekarnia Cichej Kobiety”, Okręg Zielonogórski Związku Polskich Artystów Plastyków, prasa, radio, telewizja.
Mamy niewiele czasu, wskazaną kwotę musimy zebrać do końca lutego.
Wspólnie organizujemy różne formy zbiórki funduszy na wsparcie leczenia Kamili.
13 lutego 2016 r. Charytatywny maraton fitness w Centrum Rekreacyjno -Sportowym.
14 lutego 2016 r. Bieg charytatywny po Wzgórzach Piastowskich połączony z piknikiem rodzinnym
20 lutego 2016 r. Impreza Charytatywna połączona z aukcją dzieł sztuki w Piekarni Cichej Kobiety. W koncercie biorą udział: Jadwiga Macewicz, Jakub Kotowski, Grupa „7 minut przerwy”, zespół „Niemoc”. Towarzysząca koncertowi aukcja dzieł sztuki jest odpowiedzią Okręgu Zielonogórskiego Związku Polskich Artystów Plastyków na potrzebę niesienia pomocy środkami dostępnymi artyście. Swoje prace na aukcję ofiarowali: Robert Tomak, Jerzy Fedro, Wacław Serdeczny, Anna Wojewoda, Anna Zawadzka Dziuda, Agnieszka Kujawa – Bartosik, Rafał Grzelichowski, Katarzyna Wesołowska- Waszkowska, Anna Nabel- Myszkiewicz.
W imieniu społeczności szkoły i wszystkich zaangażowanych w pomoc Kamili zwracamy się o wsparcie naszej akcji. Prosimy uczestnictwo w aukcji lub wsparcie finansowe bezpośrednio na konto Szybka zbiórka pieniędzy zwiększy szanse na specjalistyczne leczenie i rehabilitację. Głęboko wierzymy, iż otwarte serce i pomocna dłoń pomogą zrealizować marzenia Kamili.
mBank 49114018500000209664001082
Stowarzyszenie „Warto jest pomagać”.
ul. Bema 7/6
65-035 Zielona Góra
Od stycznia do kwietnia trwa okres rozliczeniowy, można więc przekazać 1% swojego podatku:
KRS 0000318521, CEL SZCZEGÓŁOWY: Kamila Machnicka.

kamila_machnicka plakat

« Powrót do listy aktualności