Relacja z nieoficjalnych Mistrzostw Adwokatów w Kartingu!

W dniu 20.07.2017 r. o godz. 19:00 na torze wyścigowym w Kisielinie odbyły się pierwsze nieoficjalne Mistrzostwa Adwokatów w Kartingu!

Zawody składały się z 3 części – 10 minutowego treningu, 10 minutowych kwalifikacji i finałowego wyścigu (10 okrążeń).

Wszystko działo się pod presją nadciągającej burzy.

Impreza miała charakter wybitnie integracyjny, nie mniej już od samego początku wśród uczestników panował duch rywalizacji.

Na treningu najlepszy czas „wykręcił” adw. Robert Kornalewicz. Nie mniej już w kwalifikacjach – decydujących o kolejności startu w czasie wyścigu najszybszy okazał się adw. Radosław Jasiński. Po zaciętym i obfitującym w mijanki i kolizje wyścigu całe zawody wygrał adw. Radosław Jasiński. Za nim na pudle uplasowali się adw. Tomasz Rzepka i adw. Robert Kornalewicz.

W całym wydarzeniu wzięli również udział adw. Łukasz Cieślak, adw. Waldek Markiewicz, adw. Dariusz Celej, adw. Wiesław Adamski, adw. Przemysław Kostrzewa, adw. Mateusz Krzeptowski, adw. Bartłomiej Bocheński i apl. adw. Łukasz Rostankowski.

Zaraz po zjeździe do boksów na twarzach uczestników widać było radość i ekscytację przebiegiem zawodów.

Na zakończenie zwycięzców uhonorowano pamiątkowymi statuetkami.

Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji oraz przede wszystkim nietuzinkowego materiału filmowego autorstwa Radka Jasińskiego.

12 (2)01 (2)11 (2)02 (2)03 (2)04 (2)05 (2)06 (2)07 (2)08 (2)09 (2)10 (2)13 (2)14 (2)16 (2)17 (2)18 (2)

link do filmu:

PS.

Zawody cieszyły się bardzo dużym zainteresowaniem.

Wielu adwokatów pomimo chęci nie mogło wziąć w nich udziału. Dlatego wszystkich adwokatów i aplikantów zainteresowanych ściganiem się w kolejnych zawodach zapraszamy do zgłaszania – do adw. Roberta Kornalewicza (przez FB lub mailowo: robertkornalewicz@o2.pl)

 

« Powrót do listy aktualności