Zaproszenie na debatę przed KZA dotyczącą wizerunku indywidualnego adwokata.

W imieniu dziekanów ORA w Krakowie – adw. Pawła Gierasa, Katowicach – adw. Romana Kusza i własnym – zapraszam zainteresowanych adwokatów do udziału w debacie przed KZA dotyczącej wizerunku indywidualnego adwokata. Koniecznym wydaje się bowiem wytyczenie granic tego, co może uczynić każdy adwokat, aby mógł zachęcić potencjalnych klientów do korzystania ze świadczonej przez siebie pomocy prawnej, ponieważ określenie reklama w świadomości adwokatów budzi negatywne konotacje.

Spotkanie odbędzie się w Dolnośląskim Centrum Filmowym przy ul. Piłsudskiego 64A  we Wrocławiu w dniu 30 września br. (piątek) w godzinach 10.00-14.00.

Udział w debacie jest równoznaczny z otrzymaniem certyfikatu uczestnictwa, co odpowiada 4 punktom w doskonaleniu zawodowym. Prosimy o zgłaszanie swego udziału wyłącznie na adres e-mail: rada@ora.wroc.pl z dopiskiem DEBATA do dnia 5 września br. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc decyduje kolejność zgłoszeń. W debacie wezmą udział adwokaci, którzy otrzymają od nas potwierdzenie zgłoszenia wysłanego drogą e-mail.

Udział w debacie jest nieodpłatny.

 

Debatę poprzedzą wystąpienia wprowadzające:

adw. Anisa Gnacikowska Członek NRA, Izba Adwokacka w Warszawie

adw. Wojciech Bergier, Członek ORA w Krakowie

adw. Jarosław Szczepanik,  Członek ORA w Łodzi

adw. Kinga Widera, Izba Adwokacka w Katowicach

adw. dr Karol Rusin, Izba Adwokacka we Wrocławiu

 

Serdecznie zapraszam w imieniu organizatorów

Andrzej Grabiński, adwokat

Dziekan ORA we Wrocławiu

 

« Powrót do listy aktualności